O nas

Firmę CEI w roku 1993 założył, jeszcze na studiach w Krakowie, Robert Konarzewski. W roku 2003 Robert Konarzewski wspólnie z właścicielami firm ENTRPRICE, KONTRAST oraz AB założyli firmę ALSEN, która na dzień dzisiejszy zrzesza ponad 400 sklepów komputerowych w całej Polsce. W chwili obecnej CEI dysponuje w pełni automatycznym Internetowym systemem sprzedaży i obsługi klientów.

Obok ugruntowanej już pozycji na rynku sprzętu IT, CEI z sukcesem prowadzi sprzedaż elektroniki użytkowej i produktów związanych z telefonią komórkową, poszerzając portfel produktów.

CEI oferuje szeroki wachlarz produktów ponad 400 marek największych producentów na świecie. Z uwagą śledzi zmiany zachodzące na rynku i dostosowuje do nich swoją ofertę, którą obecnie tworzy pięć kategorii produktów:
  - IT - sprzęt i oprogramowanie
  - CE - elektronika użytkowa
  - telefony komórkowe i akcesoria
  - AGD
  - drobny sprzęt gospodarstwa domowego


Współpracę z CEI doceniło już ponad 10 tysięcy klientów. Sukces firmy jest w dużej mierze ich udziałem, dlatego dokładamy wszelkich starań, by oferować usługi na najwyższym poziomie. CEI może poszczycić się tym, że oferuje szeroki asortyment towarów. Do dyspozycji klientów oddany został nowoczesny Internetowy system sprzedaży, który służy nie tylko do dokonywania zakupów, przebiegu transakcji oraz procesu reklamacji. Firma CEI dba o to, by zamawiany towar zawsze trafiał do klientów w przeciągu 24 godzin. Dokładamy wszelkich starań, by nasz serwis oraz logistyka funkcjonowały niezawodnie, a realizowanie reklamacji przebiegało sprawnie. To wszystko sprawia, że klienci decydujący się na współpracę z CEI, zyskują profesjonalnego i rzetelnego dostawcę.

CEI jest docenianym partnerem biznesowym, to również jeden z największych sklepów internetowych IT i elektroniki użytkowej w Polsce.

 
Infolinia:
32 782 64 64
 
Kontakt:
cei@cei.pl
poniedziałek - piątek 9:00-17:00
CEI - KATOWICE
Plac Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
 
Zapisz się jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje o ukazaniu się nowego numeru gazetki promocyjnej
Dopisz
 
Wypisz się
 
Sklep Partnerski AB SA © 2013  Wszelkie prawa zastrzeżone